Нагороди українським героям чемпіонату світу

Як ми вже повідомляли, в номінації «Кращий спортсмен липня» та «Кращий тренер липня» НОК України в нинішньому році стали заслужений матсер спорту України лідер національної збірної – Анна Волошина і її наставник Світлана Борисівна Саїдова. Вітаємо! Пишаємося! Нових звершень на славу спорту України та харківського регіону!
На урочистій церемонії у приміщенні управліня молоді та спорту Харківської області були вручені Волошиної та Саидовій спеціальний грамоти від президента НОК України Сергія Назаровича Бубки!
Після вручення нагород головний тренер національної збірної України Світлана Саидова сказала наступне:
– Для нас велика честь отримати такі нагороди. На наш жаль, склалося так,IMG_20170908_114009 що нам нагороди вручив не саме Сергій Назарович. Але ми вдячні все ж за ту увагу, яку приділяє нам Національний Олімпійскуій комітет України. Мені також хотілося б відзначити і колосальну підтримку від нашого резидента Федерації, Героя України народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука. Він зробив все для нашого успіху. Низький йому уклін за це. Окремі слова подяки за розуміння і підтримку також і губернатору Харківської області Юлії Світличної. Без них ми б цього успіху не досягли.