Наші – найкращі!!!

XII Всеукраїнська урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів пройшла в Києві. Серед харків’ян героями спортивного року стали нашы зірки синхронного плавання!

Так в номінації «Кращий тренер року» перемогла Світлана Саидова – головний тренер збірної України з синхронного плавання, яка завоювала шість медалей чемпіонату світу.

В номінації в номінації «Краща команда року»: жіноча збірна України з синхронного плавання у складі  Анна Волошина, Анастасія Савчук, Олександра Кашуба, Валерія Апрелева, Єлизавета Яхно, Ксенія Сидоренко, Яна Нарежна, Владислава Алексііва, Марина Алексііва.

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко від імені Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та уряду привітав героїв спортивного року з перемогами на міжнародних змаганнях. Церемонія «Герої спортивного року» проходить щорічно з 2007 року, захід організований Національним олімпійським комітетом України і Міністерством молоді та спорту за участю Української академії спорту, нагорода присуджується спортсменам і тренерам за внесок в розвиток українського спорту.

На урядовому порталі відзначають, що переможців ХІІ Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року – 2017» шляхом таємного голосування обирали члени Української академії спорту – видатні атлети різних років, легенди спорту.