Вісім медалей з Канади

day_3_-_higlight_ukr_goldНаціональна збірна України з синхронного плавання завоювала чотири золота та чотири срібні нагороди на сьомому етапі Світової серії, який проходив в канадському місті Суррей. Нагадаємо, що збірна команда складена цілком з харківскіх майстрів синхронного плавання.

У перший день змагань українки виграли золоту нагороду в технічній програмі, менш ніж на 4 десятих здолавши японок – 90 цілих 73 сотих проти 90 цілих  та 34 сотих. Також наші дівчата змагалися в індивідуальній довільній програмі, де Елізвета Яхно виграла срібло, тоді як Марта Федина стала четвертою.

У другий день етапу українки виграли золото в командному заліку у довільній програмі, а також в довільній комбінації. У свою чергу, дует Анастасії Савчук в Єлизавети Яхно став другим в технічній програмі.

В останній день етапу відбудуться змагання солісток та дуетів в довільній програмі, а також командний хайлайт. За результатами останнього дня до скарбнички збірної України додалися срібло Єлизавети Яхно в індивідуальній довільній програмі, срібло дуету Яхно і Анастасії Савчук в довільній програмі, а також золото команди в хайлайті.

Найкращою спортсменкою за результатами етапу було визнано харків’янку Єлізавету Яхно, яка у загальному рахунку вісім разів піднімалася на п’єдестал по ходу етапу,

Відзначимо, що до кінця сезону залишилося ще три етапу Світової серії, який прийматимуть амриканьский Лос-Анджелес, грецькій Сірос і та узбецький Ташкент.