Українки- чемпіонки Эвропи!!!

355496-chempionat-evropy-vse-blizhe-i-blizhe-i-blizheУкраїнська збірна з синхронного плавання на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту, який проходить в місті Глазго (Шотландія) показала один з найкращих виступів у історії вітчізняного спорту.
Ці змагання об’єднали чемпіонати Європи з синхронного плавання, плавання на відкритій воді, плавання, легкої атлетики, велоспорту, стрибків у воду, гольфу, веслування, спортивної гімнастики та триатлону.
У довільній програмі командної комбінації українки Марина Олексієва, Владислава Олексієва, Валерія Апрелева, Марта Федина, Олександра Кашуба, Яна Нарежна, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Єлизавета Яхно, Вероніка Гришко, Олександра Коваленко піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу.
«Золото» українки «намили» в комбінації. За відсутності лідера світового синхронного плаванія- збірної Росії – українки вважалися головними претендентками на перемогу і очікування виправдали. Презентувавши свою програму першими, вони отримали дев’яносто чотири і чотири сотні шістдесят шість тисячних бали. Перевершити цей результат нікому не вдалося. Компанію на п’єдесталі підшефним Світлани Саидова склали збірні Італії та Іспанії, які посіли друге і третє місця відповідно. До цього в шотландському Глазго на рахунку українських синхроністок чотири срібні нагороди. Окремо відзначимо вдалий виступ Яхно показала другий результат в технічній програмі соло. Також команда-в групових вправах.
Заключним видом змагань з синхронного плавання на чемпіонаті Європи з літніх видів спорту в шотландському Глазго була довільна програма соло.
Харків’янка Єлизавета Яхно тут взяла «бронзу». «Срібної» італійці Лінде Черутти, вона поступилася триста шістдесят сім тисячних очка. Перемогу здобула росіянка Світлана Колесниченко.
У технічній програмі Яхно посіла друге місце. «Улов» збірна України все ж привезла солідний. Так наші синхроністки повернулися додому завоювавши одну золоту, п’ять срібних і одну бронзову медалі. Нагадаємо, що чемпіонками Європи в комбінованих вправах стали Яхно, Валерія Апрелева, Марта Федина, Олександра Кашуба, Яна Нарежному, Катерина Резник, Анастасія Савчук, Аліна Шинкаренко, Марина і Владислава Алексєєва (всі харків’янки).
У медальному заліку українська збірна посіла друге місце, поступившись лише збірній Росії.
Підкреслимо, що національна українська збірна з синхронного плавання складається виключно з харківських спортсменок.