Кубок України виграли господарки води

Харківські синхроністки впевнено перемогли на домашньому Кубку України

Змагання у басейні «Локомотив» зібрали спортсменів з п’яти країн.

Участь у них взяли команди з Харківської, Одеської, Миколаївської областей, Києва, а також гості з Швейцарії, Словаччини, Польщі та Мальти.

За підсумками Кубку на рахунку спортсменів Харківської області була перемога в семи з дев’яти видах програми. Спільними зусиллями вони здобули 7 золотих, 3 срібні та 1 бронзову медалі.

Команда «Харківська область -2», яка є збірною України, зараз ретельно готується до нового сезону, тому виступила лише в довільній програмі груп, де здобула перемогу з результатом 94.3500 бали. До складу команди увійшли Алексєєва Владислава, Савчук Анастасія, Апрєлєва Валерія, Шинкаренко Аліна, Гришко Вероніка, Алексєєва Марина, Кашуба Олександра, Фєдіна Марта, Нарєжна Яна, Резнік Катерина.

Друге місце в довільній програмі груп було з командою «Харківська область-1». Олександра Бурдова, Олеся Дерев’янченко, Дарина Корнєєва, Євгенія Ліхман, Ганна Носова, Валерія Шило, Мацієвська Софія, Клименко Євангєліна, Коваленко Олександра, Овчиннікова Ангеліна отримали від суддів 89.8500 бали.

У технічній програмі груп та в змаганнях комбінованих груп «Харківська область-1» посіла перші місця з результатами 85.0205 та 86.5000 бали, відповідно.

Харків’янка Солдатенкова Анастасія перемогла в довільній програмі соло (81.9500 бали), а Бурдова Олександра – у технічній програмі 84.4374 (бали)

У змаганнях дуетів Бурдова Олександра та Носова Ганна перемогли в технічній програмі (84.9856 бали), а Середа Софія та Солдатенкова Анастасія посіли друге місце в довільній програмі (81.7000 бали). Краще за українок у довільній програмі виступив дует зі Швейцарії – Номі Пешл та Вівьєн Кох (86.3000 бали).

У технічній програмі мікст-дуетів Клименко Гєрман і Коренєва Дарина здобули золоті медалі з результатом 62.8878 бали. У довільній програмі мікст-дуетів Клименко Гєрман і Коренєва Дарина посіли друге місце (64.5500 бали), а ще один харківський дует – Малакей Нікита і Медведєва Аліса – здобув бронзові нагороди (64.8500 бали). Перемогу в цій програмі одержали одесити Мей Дмитро та Першина Регіна (64.8500 бали).