Чемпіонат України 2019. Підсумки

В басейні «Локомотив» пройшов чемпіонат України з синхронного плавання, на якому господині акваторії, спортсменки команди Харківська область-1, вибороли золоті медалі у командній першості. Як підкреслили фахівці та вболівальники, Федерації України вдалося на високому рівні організувати та провести перший офіційний старт року. Змагання зібрали команди з Харківської, Одеської, Миколаївської областей та міста Києва.

За підсумками чемпіонату не було рівних команді Харківська область-1, яка також є основою збірноЇ України з синхронного плавання. Спортсменки впевнено перемогли у загальнокомандному заліку, виборовши золоті медалі в усіх видах програми, у яких виступали (за виключенням мікс-дуету та комбі).

Харків’янка Марта Фєдіна посіли перше місце серед солісток у технічній та довілній програмах. Серед дуетів Марта разом з Анастасією Савчук також у обох програмах не знала собі рівних.

В змаганнях груп переможцем також стала команда Харківська область-1.

Варто зазначити, що на чемпіонаті України додали цікавинки представники з команди Одеської області – Дмитро Мей  та Євгенія стрельцова. Вони обошли харківян у змаганнях мікс-дуетів. .

Не викликало складнощів з визначенням чемпіона у командному заліку. З результатом 684,173 перше місце у команді Харківська область-1. На другій сходинці команда Києва — 640,2518. На третій сходинці команда Одеської області, яка прийняла участь у всіх програмах чемпіонату. Результат одеситів 612,4751.

Традиційно завершився чемпіонат яскравою церемонією нагородження, на якій медалі отримали спортсменки та їх наставники.

Президент Федерації України з синхронного плавання Віктор Миколайович Остапчук висловив подяку спортсменкам за високий рівень майстерності та професіоналізму, побажавши подальших успіхів та перемог.