Результаты чемпионата Украины 2016

Командна першість

Команда Соло Дует Мікс-дует Група Комбі Загальний результат
1. м.Київ-1 151,1736 143,8349 61,5000 155,1608 80,0000 591,6693
2. Харківська область-1 186,6733 187,5584 188,0363 95,7000 562,2680
3. Миколаївська область 127,0911 130,3878 43,5000 118,7490 65,9000 485,6279
4. м.Киів-2 131,2690 135,2929 138,7000 71,7500 477,0119
5. Одеська область 107,2264 98,5269 45,4500 47,7500 298,9533
6. Одеська область-1 146,1740 144,2605 290,4345
7. Харківська область-2 88,9500 88,9500 88,8500 266,7500

Групи

Місце Команда Результат
Технічна Довільна Рез.
1Харківська область-193.286394.7500188.0363
Юшко Дар'я,Ананасова Лоліта, Волошина Анна, Кондрашова Ольга, Сабада Олександра, Савчук Анастасія, Садурська Катерина, Сидоренко Ксенія
2м.Київ-176.760878.4000155.1608
Підопригора Єлизавета (техн), Гопкало Катерина (прзв), Соловей Антоніна, Дідоренко Соломія, Кутиркіна Лариса, Мазур Катерина, Нечай Алла, Новікова Анна, Петрошенко Софія
3м.Київ-266.000072.7000138.7
Стулєнкова Софія, Буданцева Юлія, Власова Катерина, Ворона Анна, Мазуренко Юлія, Петрошенко Аліна, Рябоконь Софія, Стулєнкова Катерина
4Миколаївська область56.099062.6500118.749
Борисова Ксенія, Григор'єва Маргарита, Козловська Ксенія, Кругляк Марія, Левченко Олена, Середа Марія, Степаніцина Христина
5Харківська область-288.850088.85
Алексіїва Владислава, Алексіїва Марина, Бережна Валерія, Нарєжна Яна, Сєрікова Мар'яна, Ткачова Катерина, Шинкаренко Аліна, Яхно Єлизавета
6Одеська область44.450044.45
Богданова Марія, Гріщенко Анна, Зарицька Ксенія, Лугова Дар'я, Мей Дмитро, Сімонова Олександра, Стрельцова Євгенія, Шевченко Аліса
-Харківська область-380.500080.5
Шевцова Дар'я, Бурдова Олександра, Коваленко Олександра, Ковтун Алісія, Корнєєва Дар'я, Носова Анна, Фєдіна Марта, Якушева Марія
-Харківська область-567.650067.65
Блінова Агнія, Григорова Валерія, Зінченко Діана, Мацієвська Софія, Овчиннікова Ангеліна, Солдатенкова Анастасія, Суровикіна Катерина, Шмоніна Анастасія

Соло

Місце Команда Результат
Технічна Довільна Рез.
1Харківська область-192.273394.4000186.6733
Ананасова Лоліта (техн), Волошина Анна (прзв)
2м.Київ-174.273676.9000151.1736
Дідоренко Соломія (техн), Підопригора Єлизавета (прзв)
3Одеська область-170.574075.6000146.174
Звягінцева Анна
4м.Київ-262.569068.7000131.269
Власова Катерина
5Миколаївська область59.941167.1500127.0911
Левченко Олена
6Одеська область53.676453.5500107.2264
Стукаленко Анастасія
7Харківська область-288.950088.95
Нарєжна Яна
-м.Київ-262.355465.9000128.2554
Петрошенко Аліна
-Миколаївська область57.103560.0500117.1535
Григор'єва Маргарита
-Одеська область45.467143.800089.2671
Мей Дмитро (техн), Лугова Дар'я (прзв)
-Одеська область-146.900046.9
Давіскіба Тетяна

Дует

Місце Команда Результат
Технічна Довільна Рез.
1Харківська область-193.158494.4000187.5584
Ананасова Лоліта, Волошина Анна
2Харківська область-288.950088.95
Нарєжна Яна, Яхно Єлизавета
3Одеська область-170.610573.6500144.2605
Звягінцева Анна, Лещенко Марія
4м.Київ-173.434970.4000143.8349
Дідоренко Соломія, Петрошенко Софія (техн), Жукова Наталія, Кутиркіна Лариса (прзв)
5м.Київ-265.042970.2500135.2929
Стулєнкова Софія, Стулєнкова Катерина
6Миколаївська область63.237867.1500130.3878
Левченко Олена, Степаніцина Христина
-м.Київ-264.750064.75
Буданцева Юлія, Рябоконь Софія
-Харківська область-561.200061.2
Мацієвська Софія, Солдатенкова Анастасія
-Миколаївська область45.646249.550095.1962
Козловська Ксенія, Середа Марія (техн), Козловська Олена, Майорова Олександра (прзв)

Мікс-Дует

Місце Команда Результат
Технічна Довільна Рез.
1м.Київ-161.500061.5
Зельман Євген, Копил Ксенія
2Одеська область40.776957.750098.5269
Мей Дмитро, Стукаленко Анастасія
3Миколаївська область43.500043.5
Борисова Ксенія, Тимохов Дмитро

Комбі

Місце Команда Результат
Технічна Довільна Рез.
1Харківська область-195.700095.7
Юшко Дар'я, Ананасова Лоліта, Волошина Анна, Гречихіна Олена, Золотарьова Ольга, Кашуба Олександра, Сабада Олександра, Савчук Анастасія, Садурська Катерина, Сидоренко Ксенія
2м.Київ-180.000080
Підопригора Єлизавета, Соловей Антонина, Гопкало Катерина, Дідоренко Соломія, Жукова Наталія, Кутиркіна Ларіса, Мазур Катерина, Нечай Алла, Новікова Анна, Петрошенко Софія
3м.Київ-271.750071.75
Стулєнкова Софія, Буданцева Юлія, Власова Катерина, Ворона Анна, Мазуренко Юлія, Рогач Аліна, Рябоконь Софія, Сопельняк Аліса, Стуленкова Катерина
4Миколаївська область65.900065.9
Борисова Ксенія, Григор'єва Маргарита, Єгорова Валерія, Козловська Ксенія, Козловська Олена, Кругляк Марія, Левченко Олена, Майорова Олександра, Середа Марія, Степаніцина Христина
5Одеська область47.750047.75
Богданова Марія, Гріщенко Анна, Зарицька Ксенія, Лугова Дар'я, Мей Дмитро, Римарчук Дар'я, Сімонова Олександра, Стрельцова Євгенія, Стукаленко Анастасія, Шевченко Аліса
-Харківська область-380.500080.5
Шевцова Дар'я, Богдановська Дар'я, Бурдова Олександра, Ковтун Алісія, Корнєєва Дар'я, Кріцина Валерія, Лихман Євгенія, Фєдіна Марта, Шило Валерія, Якушева Марія
-Харківська обрасть-477.650077.65
Лучанінова Ірина, Даниленко Олександра, Єфімова Лідія, Клименко Євангєліна, Кулик Анастасія, Куніцина Валерія, Курніцька Марія, Матвєєва Дар'я, Савенко Ірина, Шипіцина Дар'я
-Харківська область-567.800067.8
Середа Софія, Блінова Агнія, Волкова Інга, Григорова Валерія, Зінченко Діана, Мацієвська Софія, Овчиннікова Ангеліна, Солдатенкова Анастасія, Суровикіна Катерина, Шмоніна Анастасія